Євгенія Кононенко

Симбалайн

ISBN: 9789666633487
Класифікатор: Українська художня література. Проза
К-сть сторінок: 160

Обкладинка, макет: Михайло Євшин
УДК 821.161.2
ББК 84 (4 Укр) 6-44
К-42
Папір: книжковий
Палітурка: тверда
Формат: 171 (в) х 124 (ш) х 16 (товщ) мм

Книга дня Інтернет-видання «Літакцент»
ТОП-10 книжкових новинок від українських письменників видання depo.ua
ТОП-5 найцікавіших книжкових новинок газети «20 хвилин»
ТОП-10 головних книг зими від українських авторів проекту Styler (РБК Україна)
ТОП-10 найкращих книжок року українських авторів від Forbes


Ви також можете придбати електронну книгу:
у магазині ліцензійного контенту Bookland

Повість, чотири новели та поезії визнаного майстра короткого жанру об’єднані «вічною» тематикою — жінка у різних життєвих ситуаціях. Євгенія Кононенко часто пише про це, але «Симбалайн» навіть для неї — дуже особистісна, відверта та еротична книжка — тут має голос не лише внутрішня жінка, а й внутрішній чоловік Євгенії Кононенко.
Інший ракурс, здавалось би, буденних явищ, погляд за лаштунки того, з чим ми маємо справу ледь не щодня, а тому не бачимо серед цього справжніх причин «тектонічних» зламів у стосунках чоловіка та жінки. Євгенія Кононенко їх бачить...
Ця книжка — своєрідний емоційний пазл: після кожної новели — невеличка поезія «в тон», а на початку кожної — фрагменти малюнку, які складаються в цілісну картинку наприкінці книжки.

Ігор Бондар-Терещенко, Еспресо.TV: …вона розчинила у своїй прозі чарівну пігулку музичної радості навпіл з літературною і навіть мистецькою чутливістю.

Styler (РБК Україна), 10 головних книг зими від українських авторів: «Симбалайн» Євгенії Кононенко — це повість і збірка оповідань, у назві якого, немов в одному з треків у ранньому альбомі Pink Floyd, зашифрована формула любові героїв.

Катерина Холод, видання «Друг читача»: В цій книжці є і безсоння, і самотність, і радість зустрічі. Та мабуть головним залишається інше, а саме швидкоплинність часу.

ЗМІСТ ЗБІРКИ
Симбалайн (Телевізор на шафі)
В житті існує зовсім інший берег
Кулон з мадонною
Я читаю книгу життя
Альбіна
І рукавички забуті в телефонній будці
Життя — театр...
І нині ще триває дивне дійство
Перший
Безсоння

Це та проза, яка спонукає мене пригадати призабутий фах літературного критика і ще призабутішу роль захопленого читача.
Микола Рябчук

Євгенія Кононенко, як завжди, пише без зайвого сентименталізму, жорстко, іронічно, абсурдно, натякаючи, що зайве шукати аналогій і повторень... адже всяке повторення — імітація, маска.
Тамара Гундорова

Близько до класичної чіткости сюжету й раціональної прозорости стилю, притаманних, приміром, малій прозі Ґі де Мопасана, стоять твори Євгенії Кононенко, які в своїй сукупності (мало не на бальзаківський штиб) стремлять до відображення «людської комедії» персонажів (частіше жінок), драми-буття сучасного українського міста, а зокрема Києва.
Марко Роберт Стех

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій