преса

Автор: Іванна Щербина
Видання: Бібліотека ім. М.Реріха Солом’янського р-ну Києва

Сергій Ухачевський: патріоти за лінією фронту

Війна всіма своїми щупальцями пролазить в наше життя.

Для цього не обов'язково споряджати своїх близьких на фронт, чи, не доведи Боже, отримувати груз 200, не обов'язково самому воювати зі зброєю в руках, - війна для кожного з нас це лава, потік різноманітної інформації, яка йде, яка хлине звідусіль. Як пережити це? Як психологічно не впасти в чорну яму відчаю і безнадії? Як вибирати інформацію ту, яка справді відповідає дійсності?

Насамперед, - це розуміння того, що ми живемо в іншій реальності, ніж картинка в телевізорі. І отримання інформації з перших вуст.

22 лютого в бібліотеці відбулась презентація книги "Карпатський капкан": зустріч з автором, письменником Сергієм Ухачевським та видавцем, керівником видавництва "Кальварія" Ксенією Мацкевич. Презентація була приурочена сумній річниці відзначення Пам 'яті Героїв Небесної Сотні.

Історично-пригодницька тематика книги викликала зацікавлення в читачів, тим більше, що її сюжет розгортається в дуже схожих на сьогоднішні реалії умовах, хоча це період 1946-1948 рр.

Та не менший інтерес викликала сама постать автора, адже сьогодні письменник Сергій Ухачевський - воїн АТО, людина, котра про події в Україні говорить спираючись на пережитий власний досвід перебування у самих гарячих місцях Сходу - Маріуполі, Пісках, Щасті.

Беручи за основу сюжет книги, ми говорили про історію нашого народу, про важливість її знання, її розуміння. Також гостро відчули, що війна входить у наші будні, на рівні свідомості більшість з нас уже в зоні бойових дій, і трохи парадоксально, але зараз просинається краще, що є в людині, - кожен вносить свою посильну допомогу тим, кому важче ніж собі, - переселенцям, пораненим, війську...

А це означає одне - нам бути! Втрати великі, та Правда Переможе!

Фоторепортаж можна дивитись за цим посиланням

Джерело: http://rerixlib.blogspot.com/2015/02/blog-post_25.html?spref=fb#uds-search-results

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930







231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій