преса

Автор: Новини
Видання: Правда України, Інтернет-видання

Горовий видав чотири історії

Чотири історії увійшли до нової книжки письменника, режисера 38-річного Руслана Горового. Серед них оповідання «Нижче неба» про воєнного пілота в зоні АТО. Прототип героя вертольотник, який лікується після поранення. Збірку «Ген воїна» автор представив у столичній книгарні «Є».

Хочу висловити негодованіє, каже директор компанії «Книжкова біржа» Артем Лобанов, 38років. Це неподобство тільки чотири есе. Не вистачило навіть на всю дорогу в «Хюндаї». Друге негодованіє відверто жалко діда з Чорнобильської зони в повісті «Ген воїна». Я влюбився в його істоту. А автор його вбив.

Повість «Ген воїна» Руслан Горовий написав задовго до подій на Донбасі. Це фантастична розповідь про спільну українсько-російську операцію в Чорнобильській зоні через 30років після аварії.

Я несправжній письменник, каже Руслан Горовий. Пишу лише тоді, коли не писати не можу. Маю викинути це з голови на папір. Пишу зараз, тому оповідання маленькі. Доки не закінчив, відірватися не можу. Це може бути вдень і вночі.

У «Є» книжку продають по 51 грн.

Горового не люблять критики бо не грається змовою й не вишукує слів, які роблять твір удвічі більшим. Всі його твори це картинки. Якщо не перша, то друга сторінка вас за щось схопить. От за що, це вже в кожного своє. Руслан пише просто цікаві історії те, чого бракує людям у спілкуванні. Їх можна прочитати і переповідати в будь-якому товаристві, каже видавець Ксенія Мацкевич. Більшість українських авторів пишуть про сучасні події буквально або дуже патетично. Має пройти трохи часу. Про трагічне варто писати з гумором. Це не означає насміхатися. Це осмислене переживання. Найвідоміший твір про війну всіх часів і народів гумористичні «Пригоди солдата Швейка». Смачний гумор попри трагічність подій залишає світлі відчуття. У Руслана він є. Стає світло навіть там, де має бути сумно.

Попередню збірку оповідань «Гагарін і Барселона» Руслан Горовий представив торік, 29 листопада.

Після презентації я пішов шукати художника Андрія Єрмоленка на Майдан. Попили чайку і як пішло рік воно не спиняється. Зараз Україні такий бардак вчинився, убивають хлопчиків 20-літніх. Нам навіть страшно було призначати цю презентацію.

Джерело: http://pravdaua.com/trueua/2014/10/07/56565

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій