преса

Автор: Відділ новин
Видання: Урядовий кур’єр, газета

РФ сама собі риє яму

Якщо в російсько-українській війні переможе Росія, то Україна вже ніколи не буде самостійною, а рабство буде значно брутальнішим, аніж у попередні періоди імперського поневолення. Бо тамтешній президент Путін більше не прикриватиметься фіговим листком братерства. Якщо перемога буде за Україною, у чому переконаний весь український народ, то ми назавжди станемо незалежною самодостатньою державою. І прийде час, коли в такій самій ситуації, як ми сьогодні чи Грузія вчора, перебуватиме сама Російська Федерація.

Таку впевненість віце-прем’єр-міністр Олександр Сич висловив під час презентації українського перекладу книги грузинського письменника та драматурга Баса Джанікашвілі «Гра у війнушку», яка відбулася у Посольстві Грузії в Україні.

За словами віце-прем’єр-міністра, якщо світове співтовариство не зробить відповідних висновків із російсько-грузинської війни 2008 року та сумного українського досвіду, то невдовзі жертвами застосування сучасних технологій ведення гібридної війни, можливо, стануть Чехія, Словаччина, Фінляндія чи навіть Франція. Тобто ті країни, які сьогодні сформували специфічну позицію щодо запровадження санкцій проти російського агресора.

«Ми маємо пізнати той цінний досвід братніх нам грузинів у боротьбі проти російського агресора: почерпнути знання з цієї книги та самої історії перебігу російсько-грузинської війни і перекласти їх на сучасні українські реалії», — передає позицію Олександра Сича прес-служба віце-прем’єр-міністра.

Джерело: http://ukurier.gov.ua/uk/news/rf-sama-sobi-riye-yamu/

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829229 авторів
349 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій