преса

Автор: Буквоїд
Видання: Буквоїд, книжковий портал

Видавництво «Кальварія» завершує підготовку нової книги Руслана Горового

«Ген воїна» — так називається нова збірка короткої прози Руслана Горового, головного режисера «Магнолія-ТВ», автора та керівника відомого проекту «Служба розшуку дітей», письменника та режисера.

До збірки увійшли чотири історії: історія військового пілота у зоні АТО ( оповідання «Нижче неба»), історія кохання сільського електрика та майбутньої залізничниці-практикантки на провінційному залізничному переїзді (оповідання «Переїзд») та історія блогера і його розслідування таємниці загибелі своїх батьків через багато років потому (оповідання « Buenos dias, chica»). А також — історія однієї сучасної спецоперації, за участі спец призначенців України та Росії, в зоні відчуження та авторська, трохи фантастична, версія того, що насправді сталося на Чорнобильській АЕС майже тридцять років тому (повість «Ген воїна», яка дала назву цій збірці).

Як завжди, майже усі герої Руслана Горового мають реальних прототипів. Навіть у повісті, де висувається фантастична гіпотеза. Адже Автор, як професійний журналіст, дуже обережний зі своїми фантазіями.

«Руслан Горовий у своїй творчості не обмежується якоюсь однією тематикою, — відзначає засновник і директор видавництва «Кальварія» Петро Мацкевич, — постійні подорожі Україною та закордоном дарують йому можливість обирати для своїх творів лише найяскравіші враження, а вміння співпереживати дає Авторові можливість побачити живі, гострі, бурхливі почуття навіть у буденних, на перший погляд, історіях».

Обкладинку книжки «Ген воїна» розробляє художник Андрій Єрмоленко, один із головних представників течії жлоб-арту, арт-директор «Українського тижня» та автор серій робіт «Шевченкіана» та «Анархія». Робота Андрія Єрмоленка для попередньої збірки Руслана Горового «Гагарін і Барселона» стала її візитівкою — малюнок використовувався в плакатах-анонсах презетаціях, футболках і банерах.

А ось для редактора Валерія Терзі, мовознавця та культуролога з Нікополя, ця книга стане першою роботою над текстами «кальварійських» авторів.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій