преса

Видання: Новини культурного життя Вінниці

Книжку невигаданих оповідань Руслана Горового


Книжку невигаданих оповідань режисера та письменника Руслана Горового презентують у Вінниці

17.12.2013 р.
21 грудня (субота) у вінницькій Книгарні «Є» (вул. Соборна, 89) відбудеться презентація книги, яку називають ілюстрацією та емоційним щоденником епохи, книгою про українців та колекцією правдивих історій, без прикрас і політкоректності: Руслан Горовий «Гагарін і Барселона». Початок о 18:00.

У Вінниці вперше автора та його книгу представлятиме ініціатор видання, кандидат фізико-математичних наук і… засновник видавництва «Кальварія» та керівник літературної агенції MSBrand Corporation у PR-Prime Company Петро Мацкевич.

Автор книги — Руслан Горовий — більше відомий як журналіст і головний режисер «Магнолія ТВ», автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», кінорежисер. Але крім того він — письменник, який втілює свій багатий життєвий досвід у дотепні, сумні, реалістичні, романтичні оповідання та повісті. Книга «Гагарін і Барселона» — четверта у його письменницькій кар’єрі. До неї входять повість «Дев’яноста хвиля еміграції» та оповідання. Як каже сам автор, усі його тексти беруть початок у реальних історіях, а повість «Дев’яноста хвиля еміграції» — взагалі майже автобіографічна.

«Книжка — бомба! — говорить Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін), лідер гурту «Скрябін». — Сила інтелекту і слова Автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда».

Оксана Поліщук, редактор газети «Бізнес», вважає, що цю книгу потрібно внести навіть до шкільної програми: «У Руслана всі твори саме такі, життєві, — і пишуться, і читаються одним ковтком. Я б сказала, здебільшого вони прочитуються навіть не на одному подиху, а на одній сльозі. Бо після його оповідань про звичайні людські долі у горлі чомусь здавлює, а в душі наче виполоскано. Була б моя воля, я б наполягала на включення творів Горового у шкільну програму для 10-11 класів — для вивчення сучасної української новелістики і просто для того, щоб у підлітків очі на життя відкривалися, а заодно і душі».

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій