преса

Видання: Буквоїд, книжковий портал

У Києві презентують «емоційний щоденник епохи»

29 листопада, о 18.00, у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3-а) відбудеться презентація книги, яку називають ілюстрацією та емоційним щоденником епохи, книгою про українців та колекцією правдивих історій, без прикрас і політкоректності: «Гагарін і Барселона» Руслана Горового.

Під час презентації ви почуєте фрагменти найлюдянішої книжки року від:

· чарівної Альбіни Броль, тележурналістки й телередактора

· безкомпромісного Андрія Середи, співака і актора, лідера легендарного гурту «Кому вниз»

· загадкової Ірини Грей, радіоведучої та співачки, акторки та режисера дубляжу фільмів — її голосом в Україні розмовляють герої більше 30-ти світових кінострічокви

побачите візіо-трейлер «Гагарін і Барселона» від:

· Автора книжки Руслана Горового

вам запропонує своє професійне бачення книжки літературознавець:

· Олеся Стужук, науковий співробітник Інституту літератури ім. Т.Шевченка НАНУ, фантастознавець і викладач Києво-Могилянської академії.

І, зрештою, ви матимете можливість поспілкуватися з цікавими людьми — учасниками та гостями презентації, отримати автограф Автора та придбати гарну книжку! Автор книги — Руслан Горовий — більше відомий як журналіст і головний режисер «Магнолія ТВ», автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», кінорежисер.

Але крім того він — письменник, який втілює свій багатий життєвий досвід у дотепні, сумні, реалістичні, романтичні оповідання та повісті. Книга «Гагарін і Барселона» — четверта у його письменницькій кар’єрі. До неї входять повість «Дев’яноста хвиля еміграції» та оповідання. Як каже сам автор, усі його тексти беруть початок у реальних історіях, а повість «Дев’яноста хвиля еміграції» — взагалі майже автобіографічна.

Відомий політолог Кость Бондаренко називає книжку «Гагарін і Барселона» ілюстрацією епохи через відчуття її сучасників: «Руслан Горовий робить спробу дати кілька ілюстрацій до літопису сучасності — ілюстрацій яскравих і чесних, які у майбутньому допоможуть не стільки побачити, скільки відчути нашу епоху. Відчути так, як її відчували ми, сучасники».

«Книжка — бомба! — говорить Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін), лідер гурту «Скрябін». — Сила інтелекту і слова Автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда».

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій