преса

Автор: Наталія Коваль
Видання: «Бібліотеки Білої Церкви»

Книгарня “Шок” видавництва “Кальварія”

http://www.biblioteka.com.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=268

23 квітня вІдзначається Всесвітній день книги і авторського права. I в цей день традиційним є проведення презентацій книг, годин поезій, зустрічей із письменниками, лауреатних вікторин у бібліотеках нашого міста. В цьому році загальноміським заходом Всесвітнього дня книг і авторського права була презентація видавиицтва „Кальварія" та творча зустріч з відомою українською письменницею Евгенією Кононенко.

Під час зустрічі присутні могли краще ознайомитися із видавництвом “Квльварія”. Її представники - Петро Мацкевич та Ксенія Сладкевич- розповіли про діяльність цього видавництва, про нових авторів та нові книги. Також всі присутні мали унікальну можливість – познайомитися із відомою , талановитою українською письменницею Євгенією Кононенко та прослухати фрагменти її нової книжки “Книгарня “Шок”, яка тільки готується до видання і побачить світ лише восени 2009 року.

Видавництво “Кальварія”- одне із найстаріших приватних видавництв України. Засноване у листопаді 1991 року. Його найбільша та найкраща , як на мене , відмінність – це те, що видавництво видає книги лише українською мовою. Саме “Кальварія” вперше видала окремі прозові книги багатьох українських авторів. Серед них – Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Василь Кожемянко, Любко Дереше, Лариса Денисенко, Євгенія Кононенко та багато інших.

На презентації прозвучали теплі та щирі слова гостей: письменників міста, бібліотекарів централізованої бібліотечної системи та шкільних бібліотек, відгуки читачів.Також урочистим моментом зустрічі було вручення директором міської централізованої бібліотечної сисеми, заслуженим працівником культури України Петром Івановичем Красножоном диплому видавництву “Кальварія” та подяку Євгенії Кононенко за вагомий внесок у розвиток та популяризацію української книги. Привітати гостей прийшов і депутат Білоцерківської міської ради Олександр Ліневич. Але прийшов не з порожніми руками : в подарунок до свята О.Ліневич вручив міській централізованій бібліотечній системі декілька примірників книг Євгенії Кононенко.

Наш городок .- 2009 .- 30 квітня .- С. 9

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930229 авторів
349 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій