новини : Повідомлення

2012-12-13

Вимога щодо припинення розповсюдження контрафакту

Шановні панове керівники книготорговельних та інших підприємств з торгівлі непродовольчими товарами, Інтернет-магазинів, підприємств каталожної торгівлі та всіх, хто торгує як паперовими, так і електронними книжками!
У відповідності до Закону України «Про авторське право і суміжні права» піратством є не лише видання і розмноження контрафактних примірників Творів, а й їх поширення та продаж. У зв’язку з цим, просимо Вас припинити розповсюдження та продаж книги Ірен Роздобудько «Останній ескорт у пастку», виданої ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» (якщо такий факт мав місце), а саме — повністю зняти з продажу цю книгу та інформацію про неї в книгарнях та інших магазинах, гуртівнях, дистрибуційних центрах, каталогах та на сайтах.
Доводимо до Вашого відома, що у відповідності до Закону України «Про авторське право і суміжні права» та укладених між ТОВ «Кальварія» та Ірен Роздобудько авторських угод, усі виключні права на використання романів Ірен Роздобудько «Пастка для жар-птиці» («Мерці») та «Ескорт у смерть» у будь-якій формі та будь-яким способом з 2001 року належать ТОВ «Кальварія». Додаткову інформацію щодо видання цих романів та використання прав на них, яка завжди була у відкритому доступі, запитуйте, будь-ласка, за контактами, зазначеними внизу повідомлення.
Таким чином видання ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» книги Ірен Роздобудько «Останній ескорт у пастку», який містить згадані вище романи, порушило виключне право ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» на використання цих Творів та відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» примірники цієї книги є контрафактними, а дії ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» розцінюються як піратство у сфері авторського права, шляхом опублікування, відтворення і розповсюдження контрафактних примірників книги Ірен Роздобудько «Останній ескорт у пастку».
Оскільки ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» без усяких пояснень категорично відмовилось від пропозиції ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» щодо врегулювання ситуації шляхом переговорів, ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» змушене, для захисту своїх інтересів, вжити низку заходів щодо компенсації прямої шкоди, яка виникла при порушенні авторських прав з боку ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» при розповсюдженні контрафактних примірників творів Ірен Роздобудько та шкоди, завданій діловій репутації ТОВ «КАЛЬВАРІЯ».
ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» має намір звернутися до суду із позовом про врегулювання питання захисту свого авторського права; заборони дій, що порушують авторське право; відшкодування моральної (немайнової) шкоди та виплати компенсації. Одночасно з судовим позовом ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» подає відповідні заяви до органів МВС та прокуратури. ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» вже направило відповідний офіційний лист-претензію на ім’я директора ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ» та заяву про розгляд правопорушення в Генеральну прокуратуру України.
Хочемо нагадати Вам, що відповідно до закону України «Про авторське право і суміжні права» органи МВС та прокуратури мають право інспектувати виробничі приміщення, склади, технологічні процеси та операції, пов’язані з виготовленням та розповсюдженням примірників творів, щодо яких є підстави для підозри про порушення чи загрозу порушення авторського права. Тому сподіваємось на Ваше розуміння і якнайшвидше зняття з продажу книги Ірен Роздобудько «Останній ескорт у пастку» як у паперовому, так і в електронному виді.
Чекаємо Вашої відповіді, щодо заходів, вжитих Вами для запобігання поширенню контрафактних примірників книги Ірен Роздобудько «Останній ескорт у пастку», виданих ТОВ «СПАДЩИНА-ІНТЕГРАЛ», тобто щодо запобігання піратству у сфері авторського права в Україні.
Здійснювати дії щодо захисту авторських прав ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» у цій справі (вести переговори, подавати претензії та позови, представляти інтереси ТОВ «Кальварія» в органах МВС, прокуратури та у суді тощо) уповноважений директор компанія PR-Prime (ТОВ «ПІАР-ПРАЙМ КОМПАНІ»), засновник видавництва «Кальварія» Петро Мацкевич.
Інформаційний супровід процесу захисту авторських прав ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» у цій справі (включно з коментарями для представників видавничої та книготоргової галузі, а токож ЗМІ) забезпечує компанія PR-Prime (ТОВ «ПІАР-ПРАЙМ КОМПАНІ»).
Юридичний супровід процесу захисту авторських прав ТОВ «КАЛЬВАРІЯ» у цій справі забезпечує ТОВ «Юридична компанія “АЛЕКСУС”».

Відповіді, коментарі, зауваження, побажання та запити просимо надсилати на адресу:
ТОВ «ПІАР-ПРАЙМ КОМПАНІ»,
вул. Андрія Головка 1/44, Київ, 03110
тел.: 050-370-38-75; 050-372-92-00
e-mail: copyright@msbrand.net; petro@calvaria.org

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930230 авторів
351 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій