Сергій Ухачевський

Легенди нескореної зими

ISBN: 9789666633623
Класифікатор: Українська художня література. Проза
К-сть сторінок: 288

Рік видання: 2016
Редактор: Петро Коробчук
Обкладинка: Олег Кіналь
Папір: книжковий, Munken
Палітурка: тверда

ТОП-60 книжок, за котрі проголосували відвідувачі сайту Форуму видавців
5 кращих «київських» книжок від газети «День»


Особлива книжка від автора бестселера «Карпатський капкан», воїна, сценариста, та «Золотого письменника України» Сергія Ухачевського.

Жорстка й відверта розповідь про події на Майдані та поза ним, про маловідомі подвиги інсургентів та їх побут, про «героїв» антимайдану та його спонсорів. Так про Майдан 2013–14 років не писав ніхто.
Події роману відбуваються на вулицях та площах Києва, у майданівських та антимайданівських наметах, готельних апартаментах Відня та Парижу, владних кабінетах Банкової та Кремля. А за подіями, котрі вирують у романі, стоять ще одні персонажі — політики…

Добро і зло змагаються в романі Сергія Ухачевського. Сите, розгнуздане, розбещене, зажерливе, хитре, грошолюбне зло у вигляді бізнесмена-наркомана Єгора, Логопеда і Мопеда з «Оплоту», регіоналів, коменданта антимайдану Зінченко, Путіна, Янека, Азарова. Йому протистоїть добро — повстанці Бача, Морпєх, Борька, Дід, які живуть у великому наметі під стелою на Майдані і належать до взводу «А», їм допомагають депутат Жалій, француженка Галя і тисячі й мільйони українців.

Портал «Друг читача»: Письменник сфокусувався не на пафосній ідеології і не на спекулятивних міркуваннях про Майдан, а на внутрішньому перебігу революційної боротьби, у якій сам брав активну участь. Зосередив увагу на динамічному сюжеті, котрий має широку географію: дія відбувається не тільки в Україні, а і у Відні й Парижі та Росії. Сергій Ухачевський дуже хитро вплітає одні контексти в інші, створює конспірологічну інтригу навколо чужих та своїх на Майдані.

Сергій Ухачевський: Майдан пройшовся по нашому житті, як каток. Він нас змінив. Три місяці на граніті з боями, пригодами і новими друзями перевернули всю Україну, увійшли гострієм в наші долі, життя і серця і там залишились спогадом. Болючим, радісним… — різним. Два роки я не міг наважитись описати життя і боротьбу там, на сирому граніті в далеку зиму 2013-14... Я спробував це зробити, видихнути той дух, з яким ми жили — дух революції, таким, яким він був — з його солдафонським гумором, побутом, походеньками, боями...


Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій