Руслан Горовий

Ген воїна

ISBN: 9789666633463
Класифікатор: Українська художня література. Проза
К-сть сторінок: 160

Ви також можете придбати електронну книгу або читати в електронній бібліотеці:

Google play
у магазині ліцензійного контенту Bookland
«Магазин розумного контенту» Київстар
на Amazon
iTunes
почитати фрагменти на ресурсі Електронна книга Google


Довгий список премії «Книга року ВВС»

Лише чотири історії, кожна з яких захоплює вас живими, гострими й бурхливими відчуттями та трохи змінює вас і ваше життя. Хоча останнє ви відчуєте значно пізніше.
Історія військового пілота у зоні АТО (оповідання «Нижче неба»), історія кохання сільського електрика та залізничниці-практикантки на провінційному залізничному переїзді (оповідання «Переїзд») та історія блогера і його розслідування таємниці загибелі своїх батьків через багато років потому (повість «Буенос діас, чіка»). А також — історія однієї сучасної спецоперації, за участі спецпризначенців України та Росії, в зоні відчуження, в якій є й авторська, фантастична, версія того, що насправді сталося на Чорнобильській АЕС майже тридцять років тому (повість «Ген воїна»).
І, як завжди, майже усі герої Руслана Горового мають реальних прототипів. Навіть у повісті, де висувається фантастична гіпотеза. Адже автор як професійний журналіст вкрай обережний зі своїми фантазіями.

Проект і малюнок обкладинки: Андрій Єрмоленко

Facebook-сторінка книги

Я пишу лише тоді, коли вже не можу не писати. Накопичуються якісь історії, образи, думки. І в один момент ти розумієш, що увесь цей ворох не дає тобі спати, рухатись, не дає тобі жити. Тоді ти маєш це написати.
Руслан Горовий
журналіст, режисер, письменник
головний режисер «Магнолія-ТВ»
автор і керівник проекту «Служба розшуку дітей»


...всі почуття, які викликають герої Горового, — живі, гострі, бурхливі. Такі читацькі емоції викликає, як правило, саме література — а не її подоба. Це — моє приватне, читача, розуміння, як розрізнити серед потоку писанини літературу...
Ольга Герасим’юк
телеведуча, член журі «Книга року ВВС»
перший заступник голови Нацради України з питань телебачення і радіомовлення


Вміння співпереживати дає можливість Автору побачити живі, гострі, бурхливі почуття навіть у буденних, на перший погляд, історіях. А режисерський досвід надає розповідям Горового дивовижної ясності деталей і справжньої кінематографічності — «картинки» з книжки ще довго стоять перед очима після прочитання.
Петро Мацкевич
канд. фіз.-мат. наук
засновник і директор Видавництва Кальварія®


Твори Руслана прочитуються навіть не на одному подиху, а на одній сльозі. Бо після його оповідань про звичайні людські долі у горлі чомусь здавлює, а в душі наче виполоскано.
Оксана Поліщук
редактор газети «Бізнес»

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій