Руслан Горовий

Гагарін і Барселона

ISBN: 9789666633432
Класифікатор: Українська художня література. Проза
К-сть сторінок: 208

Придбати електронну книгу або читати в форматі мобільного контенту:
на сервісі Google Play Books
в електронній бібліотеці "Магазин розумного контенту" від Київстар
у магазині ліцензійного контенту Bookland
в електронній бібліотеці Store.kassiopeya.com
в iTunes

Довгий список премії «Книга року ВВС»
Довгий список премії «Літакцент року»
Одна з трьох офіційних книжок 3-го Українського PR-Space Congress


«Книжка — Бомба! — говорить лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко (Кузьма). — Сила інтелекту і слова Автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда».

Руслан Горовий — головний режисер «Магнолія ТВ», автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», кінорежисер. Але крім того він — письменник, який втілює свій багатий життєвий досвід у дотепні, сумні, реалістичні, романтичні оповідання та повісті. Книга «Гагарін і Барселона» — четверта у його письменницькій кар’єрі. До неї входять повість «Дев’яноста хвиля еміграції» та оповідання. Як каже сам автор, усі його тексти беруть початок у реальних історіях, а повість «Дев’яноста хвиля еміграції» — взагалі майже автобіографічна. Тож ця книжка не читається — вона проживається...

«Режисерський досвід надає розповідям Руслана Горового дивовижної ясності деталей і справжньої кінематографічності — «картинки» з книжки ще довго стоять перед очима після прочитання», — відзначає засновник видавництва «Кальварія» Петро Мацкевич.

Упорядкування книжки здійснила Ксенія Мацкевич.
Дизайн обкладинки — Анатолій Омельченко.

Книжку «Гагарін і Барселона» було обрано однією з трьох офіційних книжок 3-го Українського PR-Space Congress, який відбувся 27 вересня 2013 як чудовий зразок storytelling. У вересні ц.р. «Гагарін і Барселона» була названа Книгою тижня книжкового порталу «Буквоїд». У листопаді книжка увійшла до довгих списків конкурсів «Книга року ВВС Україна» та «Літакцент року». В грудні 2013 одне з оповідань збірки було перекладено чеською та опубліковано разом із інтерв’ю з автором у популярному молодіжному часописі Babylon. А 10 червня 2014 Руслан Горовий представив у Карловому університеті Праги документальний фільм «Київський потоп» (з чеським перекладом) і останню збірку «Гагарін і Барселона».

Ольга Герасим’юк, телеведуча, член журі премії «Книга року ВВС»: «...всі почуття, які викликають герої Горового, - живі, гострі, бурхливі. Такі читацькі емоції викликає, як правило, саме література — а не її подоба. Це — моє приватне, читача, розуміння, як розрізнити серед потоку писанини літературу». ВВС Україна
Інна Булкіна, літературознавець, журналіст: «Это действительно легко, без избыточной художественности рассказанные истории.... По сути, перед нами возрождение на новом этапе традиций натуральной школы второй половины XIX столетия». газета «Коммерсантъ Украина»
Іван Рябчій,радіоведучий, перекладач: «Звісно, фах режисера накладає на книжку відповідний відбиток: часом вона читається, як добре написаний сценарій». Інтернет-видання «Літакцент»
Оксана Поліщук, редактор газети «Бізнес»: «Твори Руслана прочитуються навіть не на одному подиху, а на одній сльозі. Бо після його оповідань про звичайні людські долі у горлі чомусь здавлює, а в душі наче виполоскано».

БУКТРЕЙЛЕР

Руслан Горовий про текст, який дав назву книзі:

«Пам’ятаєте монолог рецидивіста Бабакіна з фільму Асса?
У нього з Гагаріним співпадало все зріст, вага. Все, окрім анкетних даних.
— Окрім маленьких синеньких буквочок, роздратовано промовляв герой Олександра Баширова.
Мабуть ще тоді, багато років тому під час перегляду фільму я замислився, а яким може бути життя людини — повного тезки Юрія Олексійовича Гагаріна.
«Гагарін і Барселона» виникло в голові одразу й, як кажуть «ціляком». Сівши писати, я точно знав кожну буквочку, кожне слово цієї історії. Історія не вигадана повністю, деякі риси героїв взяті з реальних людей, яких я зустрів у житті.
Сподіваюсь, вам буде дуже цікаво і ви не пошкодуєте за жодною хвилиною яку проведете з моїм Гагаріним, і з усією книжкою в цілому».

Інтерв’ю Руслана Горового телеканалу «Львів» про свою книжку «Гагарін і Барселона», Форум видавців і перспективи


Трейлер із першої презентації нової книги Руслана Горового "Гагарін і Барселона" у "Львівській копальні кави"

Читання фрагментів повісті «Дев’яноста хвиля міграції» з книжки «Гагарін і Барселона» Руслана Горового


Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій