Володимир ДмитренкоКнижки що вийшли у Кальварії
Розвідка та інші таємні служби Стародавнього Риму і його супротивників
Імператор Нерон. У вирі інтриг
Октавіан Август. Народження Римської імперії
Імператори Тіберій, Калігула, Клавдій
Імператор Нерон. У вирі інтриг, Вид.2-е, доп.

Експерт з питань аналізу інформації та прогнозування, автор статей з проблем сучасної геополітики, опублікованих в Україні, Росії та Чехії, автор нових біографій римських імператорів і дослідження «Розвідка та інші таємні служби Стародавнього Риму і його супротивників», прийнятt до бібліотечного фонду найавторитетнішого наукового товариства з історії стародавнього Риму у Лондоні. Постійний автор часопису «Личности».

У минулому — аналітик військової розвідки, випускник Суворівського училища та розвідфакультету Загально-військового училища. Учасник війни в Афганістані.
Під час роботи у військовій розвідці займався розробкою математичних методів прогнозування подій у сучасному світі. Для апробації своїх методів прогностики упродовж 30-ти років збирав перевірений матеріал про державний устрій, спецслужби, політичних діячів, вірування та звичаї Стародавнього Риму, який проіснував як держава понад тисячу років, і дає прекрасну можливість вивчити і ті процеси, які ведуть будь-яку, навіть маленьку державу, якою був спочатку Рим, до розквіту, перетворюючи її у світову наддержаву, і ті процеси, що позбавляють державу сили і приводять з часом до її зникнення.

Зараз Володимир Дмитренко працює над серією книжок «Володарі Риму», яка включає детальні біографії римських імператорів, їх офіційних спадкоємців, а також найбільш відомих узурпаторів. Пілотним виданням цієї серії стала біографія Нерона — «Імператор Нерон. У вирі інтриг» (2010), друге видання якої — доопрацьоване й доповнене — здійснено 2011 року в рамках трилогії: «Октавіан Август. Народження Римської імперії», «Імператори Тіберій, Калігула і Клавдій. Римська імперія після Октавіана Августа», «Імператор Нерон. У вирі інтриг».


Від редакції

Хоч як це парадоксально, проте книжки Володимира Дмитренка про справжню історію Стародавнього Риму в наш заполітизований час надзвичайно актуальні — автор більш ніж 30 років збирав і аналізував матеріали про державний устрій, спецслужби, політичних діячів, вірування та звичаї Стародавнього Риму, що проіснував як держава понад тисячоліття. Тож ми маємо чудову можливість вивчити ті процеси, що ведуть будь-яку, навіть маленьку державу, якою попервах був Рим, до розквіту, перетворюючи її у світову наддержаву, і ті процеси, що позбавляють державу сили і призводять до її зникнення.

Книжки Володимира Дмитренка з історії Стародавнього Риму не мають світових аналогів. З одного боку — це справжні наукові історичні дослідження, у яких автор, у минулому аналітик військової розвідки, покладається лише на перевірені з кількох незалежних джерел факти. З іншого боку — це захопливе читання навіть для «невтаємничених». Тому книжки Володимира Дмитренка з історії Стародавнього Риму читають і науковці, і політики, і школярі, і пенсіонери.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій