Алла СєроваКнижки що вийшли у Кальварії
Подвійне дно
Правила гри
Інший вид
Теорія помсти

гран-прі конкурсу «Коронація слова» (2000)
відзнака «Золотий письменник України» (2016)

Агент з нерухомості і юрист. Народилася в Нікополі в 1970 році. Живе і працює в Запоріжжі. Володар Ґран-прі першого конкурсу «Коронація слова» за роман «Правила гри» (2000) та відзнаки «Золотий письменник України» (2016). В минулому — філолог-викладач, автор поетичної збірки, мотокроссер.

Запорізька письменниця Алла Сєрова здобула Гран-прі найпершого конкурсу «Коронація слова» у далекому 2000 році за роман «Правила гри» майже за детективних обставин. Більшість членів журі стверджували, що українська письменниця не могла написати такого «крутого» роману самостійно та запідозрили її у плагіаті. Лише експертиза показала, що роман — насправді оригінальний. До речі, на цьому од самого початку наполягала Євгенія Кононенко, яка тоді була експертом цього конкурсу.

Однак подальша письменницька доля Алли Сєрової в Україні, попри феєричний старт, виявилась геть не простою. Після першого видання «Правил гри» 2001 року, здійсненого видавництвом «Махаон-Україна» під однією обкладинкою з романом Ірен Роздобудько «Пастка для жар-птиці», їй довелось більше 6-ти (!!!) років чекати на наступні видання своїх книжок українською: «Подвійне дно» («Кальварія», 2007); «Закон джунглів» («КСД», 2007), виданий під псевдонімом Ванда Сокольна під назвою «Дух джунглів»; «Правила гри» (видання друге, перероблене, «Кальварія», 2010); «Інший вид» («Кальварія», 2010). Хоча ще 2009 року в рецензії на одну з книжок цієї Авторки відомий автор і знавець жанрової літератури Андрій Кокотюха писав, що за умов наявності в Україні повноцінної книжково-видавничої індустрії, українські видавці бились би за право видавати цю Авторку чи й взагалі — створили б окрему серію спеціально «під неї».

Як відомо, слово писане має здатність матеріалізуватись, — інколи у вельми несподіваний спосіб. Все, що напророчив Кокотюха Аллі Сєровій збулося — 2020 року «Кальварія» заснувала спеціально «під Сєрову» книжкову серію «Правила гри», у якій окрім «Правил гри» і «Подвійного дна» 2020 року побачила світ «Теорія помсти» (за підтримки УІК). Нажаль війна з Росією суттєво сповільнила роботу над наступними романами Алли (їх у неї вже 21!!!).

Та й особиста долі Алли була зовсім не простою: Кафедру українознавства у Запорізькій інженерній академії, на якій Алла, маючи філологічну освіту, працювала майже 7 років, скоротили більш як на третину — «за нєнадобностью». Їй довелось освоювати нові професії (наприклад, рієлтора) та здобути нову освіту (юридичну) і зайнятись юридичною практикою. Звичайно, що ані її клієнти як ріелтора, ані її клієнти як юриста, навіть не здогадувались, що мають справу з чудовою письменницею.

Можливо, почати нове життя Аллі допоміг її син Павло, а також те, що в «минулому житті» вона була мотокроссером.

А «родзинкою» романів Алли Полянської (Сєрової) є те, що головними їх героями завжди є жінки, — Алла вважає, що жінки є складнішими од чоловіків, а тому й цікавішими.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій