новини : Повідомлення

2011-05-12

Запрошуємо

19 травня о 18.00 у книгарні «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3-а) Тимофій Гаврилів і Євгенія Кононенко презентують один роман у трьох книжках:
«Чарівний світ. Тепер»
«Чарівний світ. Тоді»
«Чарівний світ. Між тоді і тепер»
20 травня о 18:00 у книгарні «Є» (Львів, пр-т Свободи, 7) Віктор Неборак, Тимофій Гаврилів і «Чарівний світ» у повному комплекті.
31 травня, 17:00 / Книгарня «Є», Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31 / Володимир Єшкілєв, Тимофій Гаврилів з «Чарівним світом»

Відомий український поет, есеїст, романіст, перекладач і дослідник німецькомовної літератури, лауреат літературної премії «Благовіст» Тимофій Гаврилів подарував українським читачам австрійського поета-модерніста Ґеорґа Тракля та «найскандальнішого австрійського письменника» Томаса Бернгарда, три томи праць, присвячених експресіоністичній літературі, мистецтву та кінематографу; теоретичну працю «Форма і фігура. Ідентичність у художньому просторі»; власні поезії, есеї, оповідання та... «найекспериментальніший український роман», німецький переклад якого 2009 року став хітом австрійських і швейцарських книгарень. Його останній роман «Чарівний світ» читачі отримували по частинам - трьома окремими книгами упродовж восьми місяців. І, ось, нарешті, ми запрошуємо Вас відвідати перші презентації роману «Чарівний світ» у повному обсязі: 19 травня у київській книгарні «Є» за адресою: Київ, вул. Лисенка, 3-а, початок о 18-00; 20 травня у львівській книгарні «Є» за адресою: пр-т Свободи, 7, початок о 18-00; 31 травня в івано-франківській книгарні «Є» за адресою: вул. Незалежності, 31, початок о 17-00.
Приходьте самі, приводьте друзів, рідних. Влаштовуйтеся комфортно й підключайтеся до розмови. Буде цікаво!

З відгуків
УНІАН-Культура: Таку досконало-медитативну й образно-детальну прозу, як у романі «Чарівний світ. Тепер» Тимофія Гавриліва, сьогодні не продукують.
«Львівська Пошта»: …Інша справа — площина фігуральності, образності. Тут для Гавриліва меж немає. Особливо, коли йдеться про його сприйняття чогось, у даному випадку — культури, скажімо, як величезного смітника, в якому усі — і він серед нас — порпаємося…
«Ратуша»: Твір має кілька рівнів сприйняття, зокрема буквальний і метафоричний. Автор закручує сюжет на кшталт детектива чи трилера… Буквальний рівень сприйняття роману, за словами автора, — досить драматична історія про безхатченка, інший план — людина, яка екзистенційно не має певної домівки, людина, яка шукає себе, що дуже важливо в сучасному світі, де все відбувається швидше і швидше, усього стає більше і більше.
http://pravda.if.ua: Всі події книги відбуваються із трьома безхатченками. Проте, автор мав на меті не розжалобити свого читача, а навпаки показати виважену філософську оцінку життя людей, які в якусь мить стали не потрібними суспільству. «Я не перевтілювався у безхатченка і навіть не спілкувався з бездомними. Я просто спостерігав за ними, за їхнім життям, побутом, діалогами, оцінками дійсності» — зауважує автор роману Тимофій Гаврилів. Цікаво, що автор зображає життя бездомних у гумористичному жанрі, заставляє їм симпатизувати, радіти з ними і сумувати.

Акредитація журналістів, домовленості про інтерв’ю з автором і додаткова інформація:
MSBrand Corporation Agency, телефон: 050-372-92-00, e-mail: pr@msbrand.net

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031231 авторів
352 видань
86 текстів
2193 статей
66 ліцензій